Dynobil oto ekspertiz firması olarak yılların vermiş olduğu deneyimle birlikte siz değerli kullanıcılara hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalarla birlikte özellikle araç alım satımlarında güvenilir bir kaynak oluşturmayı amaçlamaktayız.

Özellikle araç alımlarında yaptırılması yaygınlaşan oto ekspertiz sistemleri sayesinde insanlar araç alırken daha rahat bir şekilde hareket edebilir hale geldi. Almak istedikleri aracı Dynobil oto ekspertiz firmasına getirenler, burada yapılan detaylı incelemenin ardından kararlarını daha net verebiliyor. Oto ekspertiz sisteminin yaygın olarak kullanılmasında büyük öncü olan Dynobil oto ekspertiz firması, aynı alanda yaptığı atılımlarla birlikte “oto ekspertiz” sektöründe yeni soluklara ve yeni heyecanlara da öncü olmaya devam ediyor. Özellikle standart oto ekspertiz sistemlerinin aksine daha yeni bir soluk kazandırmak adın uzun süreli araştırma ve anketler neticesinde “Mobil Ekspertiz” olarak isimlendirebileceğimiz fakat bu alandan da çok farklı bir yeniliğe imza atmış durumda. Yeni sistemde “standart oto ekspertiz” ile “mobil ekspertiz” sistemleri birleştirerek alanında büyük bir yeniliğe imza atılmış oldu.

Yeni sistem oto ekspertiz ile birlikte sadece “mobil ekspertiz” sektöründe bir yenilik yapılmamıştır. Bu sistem sadece ülkemizde değil dünyada yapılan ilk ve tek oto ekspertiz sistemi olarak bilinmektedir. Bu sistemde bilinen standart oto ekspertizde ki tüm teknolojik cihazlar ve inceleme araçları tır içerisine dizayn edilerek gezici bir oto ekspertiz dükkânı gibi hizmet vermektedir. Tır içerisinde verilen bu hizmet sayesinde özellikle kurumsal firmaların ihtiyaçları büyük ölçüde karşılanmış olacaktır. Yeni kurulan bu sistem sayesinde hazırlanan özel tasarım tır ile birlikte ihtiyaç durumunda istenilen yere gidilerek ekspertiz hizmeti verilmektedir. Bu sistemi standart mobil ekspertizle karıştırmamak gerekiyor. Mobil ekspertizler de her ne kadar başarılı bir sistem olarak kabul ediliyor olsa da bu sistem daha üst seviye bir hizmet vererek özellikle kurumsal firmalara çözüm sunmaya devam ediyor.

Dynobil oto ekspertiz firması olarak geliştirdiğimiz bu yeni sistem sayesinde dünyada ilk ve tek olmanın haklı gururunu yaşıyorken siz değerli kullanıcılarımıza “nasıl daha iyi hizmet verebiliriz” bunun arayışı içerisinde çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Özellikle teknolojik alanda yapılan yenilikleri yakından takip ederek gündemin gerisinde kalmamak adına kendimizi sürekli olarak yeniliyoruz. Son güncel teknolojileri yakından takip ettiğimiz kadar özellikle bu sistemleri kullanan personelimizin de yeterli düzeyde bir eğitim alması için çaba sarf ediyoruz. Biz Dynobil oto ekspertiz firması olarak son teknoloji sistemlerinin oldukça deneyimli ustalar tarafından bilinçli bir şekilde kullanılmasını sağlamak adına çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu çalışmalar çerçevesinde teknolojiden geri kalmayarak aynı zamanda deneyimli ustaların pratik uygulamalarından da faydalanıyoruz. Bu şekilde hem eski usul hem de yeni nesil teknolojik inceleme yapılmasının önünü açarak çalışmalarımızı başarılı bir şekilde sona erdirme gayreti içerisinde çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

Tags:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir